Zwycięstwo z MKS Lędziny

W dniu wczorajszym tj. czwartek 14.09.2017 r. od godziny 17:00 rozgrywaliśmy zaległą 1 kolejkę u siebie z MKS Lędziny, mecz pełen walki oraz emocji do samego końca spotkania. Do przerwy wygrywamy 1-0, po szybkiej reakcji naszej drużyny, a przede wszystkim Mateusza Żogała, który zdobył gola z rzutu wolnego, wykorzystując uśpienie przeciwnika.
Po przerwie podwyższamy prowadzenie na 2-0- wygrany pojedynek 1 na 1 przez Kacpra Skitka na skrzydle oraz doskonałe wrzucenie piłki z prawego skrzydła w pole karne, zamykający Mateusz Duży zbiegł z drugiego skrzydła i zamykając akjcę uderza piłkę z woleja strzelając bramkę na 2-0.

W ostantnich 5 minutach gry czujemy rozluźnienie i tracimy bramkę na 1-2, robi się nerwowo, ale dowozimy wynik do końca wygrywając 2-1

W meczu zagrali: w bramce Ficek Błażej, Mateusz Żogała, Konieczny Michał, Drozdek Bartosz, Stolecki Mateusz, Piekorz Paweł, Spyra Krzysztof, Duży Mateusz, Skitek Kacper, Stolorz Jakub, Świerczyński Miłosz, Nycz Adrian oraz Rodak Krystian.

W tym tygodniu trenujemy jeszcze w piątek 16:30 do 18:00, sobota 10:00 do 11:30.
Kolejny mecz ligowy, tym razem wyjazdowy z Czułowianką Tychy w dniu 21.09.2017 r- czwartek o godzinie 17:00