Polonia Łaziska Górne 8-1 JUWe Jaroszowice - Relacja

Bramkę honorową dla JUWe zdobył: Spyra Krzysztof z dystansu.

Kadra meczowa: w bramce Spyra Krzysztof/ Żogała Mateusz, Piszczek Bartosz, Burzawa Łukasz, Świerczyński Miłosz, Nycz Adrian, Smejkal Paweł, Szandar Dominik, Konieczny Michał, Duży Mateusz, Skitek Kacper, Piekorz Paweł, Stolorz Jakub, Targiel Szymon.

Od początku meczu inicjatywę gry przejęli zawodnicy Polonii. Nasi zawodnicy znów podeszli do meczu nie co wystraszeni, tym bardziej z braku bramkarzy Samuela i Natalii, między słupkami stanął Krzysztof Spyra.
W pierwszej połowie gdyby nie nasze błędy- 3 razy podanie piłki do środka przez bramkarza oraz kiwanie w obronie to wynik byłby dla gospodarzy 1-0, a tak po naszych czterech błędach do połowy przegrywamy 5-0. Po pierwszej połowie najlepszym zawodnikiem był: Targiel Szymon na skrzydle oraz Konieczny Michał w obronie.

Zaczynamy drugą połowę, zmiana w bramce- Mateusz Żogała.
Obraz gry zmienił się, jakby ktoś przyszedł dopiero na mecz, pomyślał by, że to JUWe wygrywa 5-0, a nie gospodarze. Tyle sytuacji strzeleckich broni bramkarz, 3 razy poprzeczka, raz słupek, tak walczącego zespołu JUWe jeszcze nikt nie widział super!!!! Zdobywamy bramkę gdzie autorem zostaje Spyra Krzysztof z dystansu po dobitce.
W przerwie meczu młodzi zawodnicy wyciągnęli wnioski z błędów pierwszej połowy i śmiało można powiedzieć, że w drugiej połowie gry nie było żadnego błędu!!!!!
Wynik końcowy 8-1 dla gospodarzy.

W drugiej części gry na pochwały zasługują więcej zawodników: Żogała Mateusz świetnie w bramce, oby tak dalej Mati, Skitek Kacper świetnie w obronie, Smejkal Paweł świetnie w środku, Targiel Szymon świetne rajdy na skrzydle.

Najlepszym zawodnikiem meczu zostaje: Targiel Szymon.

„Każdy popełnia błędy- trzeba uczyć się na nich. Chłopaki wykorzystali przerwę meczu na rozmowę oraz na przemyślenia i druga połowa była bezbłędna” Super!!!

Trening czwartek, piątek godzina 16:00