Relacje- młodziki oraz orliki nie zwalniają tempa!!!

W ostatnim czasie dużo się działo i postaramy po krótko opisać najważniejsze wydarzenia:

W dniu wczorajszym tj. 6.05 młodziki JUWe rozgrywali IV kolejkę młodzików młodszych D2 z Rakami Gostyń.
Wynik końcowy 3-0 dla JUWe!!!!
Bramki zdobyli:
1 Piekorz Paweł- asysta Kacper Skitek
2 Skitek Kacper- asysta Natalia Majewska
3 Spyra Krzysztof- asysta Kacper Skitek

Wracając z Gostynia, już w klubie czekali zawodnicy nasi z orlików JUWe oraz drużyna przyjezdna Leśnik Kobiór.
Drużyna orlików wzmocniona paroma chłopakami z młodzików wygrywa to spotkanie 7-3, choć po pierwszej połowie meczu przegrywaliśmy 1-0.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
1- Miłosz Świerczyński- asysta Adrian Nycz
2 Kacper Turek- asysta Krystian Rodak
3 bartek Piszczek- asysta Paweł Piekorz
4 Adrian Nycz- asysta Miłosz Świerczyński
5 Kacper Skitek- asysta Kamil Brzuszkiewicz
6 Kacper Skitek
7 Kacper Skitek- asysta Kamil Brzuszkiewicz

Parę dni wcześniej 4.05- w czwartek młodziki rozgrywali zaległą kolejkę III z APN GKS Tychy.
Wynik końcowy 5-0 dla JUWe!!!!
Bramki zdobyli:
1 Bartek Piszczek- asysta Kacper Skitek
2 Kacper Skitek- asysta Krzysiek Spyra
3 Łukasz Jarek- asysta Bartek Piszczek
4 Krystian Rodak- asysta Bartek Piszczek
5 Kacper Skitek- asysta Michał Strauch

Dzień wcześniej na JUWe rozgrywany był turniej- Majówka na JUWe
Nasza drużyna wystawiła dwa składy oraz 7 drużyn było przyjezdnych, graliśmy każdy z każdym bez klasyfikacji końcowej.
Trzeba pochwalić oba zespoły JUWe I oraz II za walkę oraz za zaangążowanie, JUWe I- 7 zwycięstw oraz 1 porażka, JUWe II- 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 5 porażek. Derby pomiędzy zespołami JUWe nie doszło do skutku, ze względu na bezpieczeństwo zawodników :)
Nasi zawodnicy mogli zmierzyć się z takimi zespołami jak: KS Chełmek, Unia Oświęcim, AP Oświęcim, Pogoń Imielin, MUKS Goczałkowice Zdrój, Ogrodnik Tychy- Cielmice oraz Unia Kosztowy.