Wakacje- JUWe nie odpoczywa!!! :)

Informujemy, że przez wakacje zawodnicy JUWe nie odpoczywają, trenują trzy razy w tygodniu, przygotowując się do ligi za miesiąc.
Trenujemy:
Czwartek 16:15 - 17:45 trening
Piątek 16:15 - 17:45 treninng
Sobota 10:00 - 11:30 sparing wewnętrzny JUWe

W ostatni piątek tj 29.07 nasza drużyna rozegrała sparingowy mecz z kolegami z drużyny trenera Damiana czyli z trampkarzami JUWe.

Graliśmy pierwszy raz mecz na dużym boisku od 16nastki do 16nastki, dwa razy po pól godziny, prowadząc dwukrotnie w pierwszej połowie jedną bramką, lecz wynik do przerwy był 2-2.
Bardzo dobra gra w naszym wykonaniu.

Druga połowa była również wyrównana z przewagą dla starszych zawodników JUWe, warunki fizyczne dały o sobie znać i pomogły trampkarzom wygrać to spotkanie 7-2.
Mimo wyniku, bo nie był on ważny, nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkanie i wszyscy byli zadowoleni.
Był to dla nas pierwszy sprawdzian na dużym boisku i oby tak nasza drużyna pod względem gry go zaliczała zawsze.