Zwycięstwo w turnieju w Świerczyńcu!!!!!!

W ostatni weekend młodziki brały udział w turnieju dla rocznika 2004 i młodsi, gdzie organizatorem był GROM Świerczyniec.

Pojechaliśmy na turniej zawodnikami z rocznika 2005 i młodsi w składzie: Ficek Błażej, Żogała Mateusz, Piszczek Bartosz, Konieczny Michał, Nycz Adrian, Rodak Krystian, Świerczyński Miłosz, Drozdek Bartosz, Skitek Kacper, Strauch Michał, Piekorz Paweł, Stolecki Mateusz oraz Spyra Krzysztof.
Graliśmy z takimi drużynami jak: gospodarzem GROM Świerczyniec, Piast Bieruń Nowy oraz MKS Lędziny,a oto wyniki spotkań:

MKS 4-1 GROM
JUWe 2-0 Piast (Skitek, Piekorz)
GROM 2-0 Piast
JUWe 2-0 MKS ( Skitek, Piekorz)
JUWe 2-2 GROM (Skitek, Żogała)
Piast 2-6 MKS

Odnieśliśmy w turnieju dwa zwycięstwa oraz remis, zajmując 1 miejsce w turnieju, 2-MKS, 3-GROM, 4 -Piast

Jesteśmy dumni z naszej drużyny, która dzielnie walczyli z każdą z drużyn gdzie byli zawodnicy z rocznika 2004, natomiast u nas w drużynie było tylko trzech zawodników z rocznika 2005, reszta to chłopaki z rocznika 2006 i 2007.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Mateusz Żogała !!!!!!!!!!

Powiązana galeria: